اپلیکیشن سفارش غذا – سریع ترین راه برای سفارش غذا در رستوران و کافی شاپ

اپلیکیشن سفارش غذا نمونه ای از اپلیکیشن های کاربردی است که روند سفارش غذا را در رستوران ها کاملا مدرن کرده و از این پس نیاز به نیروی انسانی خارج از آشپزخانه در رستوران ها نداریم.

با وجود اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا حتی غذا خوردن هم ساده تر از گذشته شده است. با این سرویس ها کاربر در منزل غذای دلخواه خود را سفارش و سپس دریافت می کند.

اما آیا تا به حال به اپلیکیشن های سفارش غذا در محل فکر کرده اید که شما را از منتظر ماندن در باجه ی پرداخت و صحبت کردن با گارسون ها بی نیاز کند؟

تنها افرادی باید غذای سفارش داده شده را به میز ثبت شده در اپلیکیشن ببرند و وجه را از طریق پرداخت مشتری که به صورت آنلاین انجام شده دریافت نمایند.

درآمد فعلی حاصل از توسعه اپلیکیشنی مانند Just Eat برای بیش از ۱۰۰۰ رستوران و کافی شاپ بالغ بر ۳٫۵ میلیون دلار بوده است که پیش بینی می شود این رقم به ۷ میلیون دلار نیز برسد.

اگر شما هم برای آشنایی با اپلیکیشن سفارش غذا و سیر موفقیتی که تاکنون داشته است کنجکاو هستید پست امروز هات اپ نیوز را از دست ندهید.

آشنایی با اپلیکیشن سفارش غذای Just Eat

Just Eat order app food

خدمات رزرو، ارسال و پرداختی که به صورت غیرحضوری و آنلاین با استفاده از اپلیکیشن سفارش غذای Just Eat ممکن شده است ناشی از یک همکاری استراتژیک میان اعضای استارتاپ Flypay می باشد.

Flypay پیش از این پلتفرم های دیگری برای پیام رسانی نیز منتشر کرده است. تام ویور مدیر اصلی این استارتاپ است.

اپلیکیشن سفارش غذای Just Eat

طرح اولیه ی اپلیکیشن سفارش غذای Just Eat

Just Eat در ابتدا یک اپلیکیشن برای سفارش و پرداخت صورت حساب آنلاین در رستوران بود که به آن گارسون رایگان گفته می شد.

پس از انتشار رسمی اپلیکیشن در جولای ۲۰۱۵ قابلیت های جدیدی نظیر جدول سفارش، رزرو میز و… بدان افزوده شد.

هدف طراحی اپلیکیشن Just Eat

مهمان نوازی از کسانی که به عنوان مهمان وعده های غذایی را در رستوران صرف می کنند مهم ترین هدف رستوران ها می باشد.

اپلیکیشن سفارش غذای Just Eat پلتفرمی جدید برای خرید و فروش و مبادلات دیجیتالی است تا تمام سفارشات مشتریان برای رستوران ها سر موقع یکپارچه سازی شود. به علاوه در هزینه ها نیز صرفه جویی می شود.

اپلیکیشن سفارش غذای Just Eat

نحوه استفاده از اپلیکیشن Just Eat برای رستوران ها

Just Eat به صورت مستقل با رستوران ها و کافه های معروف و معتبر قرار داد همکاری امضا می کند. این قرار داد دو طرفه خواهد بود:

از طرفی با معرفی اپلیکیشن بر شهرت استارتاپ Flypay افزوده می شود و از طرف دیگر رستوران ها با استفاده از این اپلیکیشن معروف به مشتریان پیشنهاد داده می شوند.

چشم انداز آینده ی اپلیکیشن Just Eat

این استارتاپ در نظر دارد فعالیت های خود را در برای برندسازی در کسب وکار آنلاین گسترده تر کند و قابلیت های دیگری به این برنامه بیفزاید.

ارتباط قوی با مشتریان و ضمانت پرداخت وجه یکی از مهم ترین استراتژی های توسعه کسب وکار است که قرار است در اپلیکیشن Just Eat به کار گرفته شوند.

اپلیکیشن سفارش غذای Just Eat

شما چه فکر می کنید؟

چه استارتاپ های مشابهی با اپلیکیشن سفارش غذای Just Eat می شناسید که به این درجه از موفقیت رسیده باشند؟ تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

source: techcrunch

local_offerevent_note مرداد ۸, ۱۳۹۷

account_box hamed

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *