آموزش انتقال صفحات ۴۰۴ در وردپرس به صفحه اصلی

صفحات ۴۰۴ به صفحاتی گفته می شود که بدلیل وارد کردن اشتباه آدرس صفحات بوجود می آید و کاربر به صفحه ای که مبنی بر اشتباه بودن آدرس صفحه می باشد ، منتقل می شود ؛ همچنین دلیل دیگر بوجود آمدن صفحات ۴۰۴ در سایت حذف صفحاتی می باشد که مدتی قبل در سایت وجود داشته اند و به دلایل مختلفی توسط مدیر سایت پاک شده باشند که کاربر به صفحه ی ۴۰۴ منتقل می گردد ! جالب است بدانید یکی از پارامتر های سئو در موتور های جستجو به خصوص گوگل ، صفحات ۴۰۴ می باشد که در صورت وجود بیش از حد آنها در سایت تاثیر منفی در سایت شما خواهد گذاشت . بهترین راه کار برای رهایی از ضرر و زیان این صفحات ، استفاده از ریدایرکت ۴۰۴ به صفحه ای دیگر می باشد که یکی از بهترین صفحات برای انتقال به آن صفحه اصلی ( Homepage ) می باشد که بسیای از سایت با استفاده از ریدایرکت ۳۰۱ آن را به صفحه اصلی خود منتقل می نمایند . در این مطلب قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه می توان صفحات ۴۰۴ سایت را به صفحه اصلی منتقل نمود و از تاثیرات منفی آنها در سئوی سایت جلوگیری کرد . در ادامه با ما و آموزش انتقال صفحات ۴۰۴ در وردپرس به صفحه اصلی همراه باشید .

 

در این بخش قصد معرفی تکه کدی برای وردپرس را داریم که توسط آن قادر به انتقال صفحات ۴۰۴ سایت خود با استفاده از ریدایرکت ۳۰۱ به صفحه اصلی خود منتقل نمایید ؛ برای اینکار کافی است کد زیر را در فایل ۴۰۴ قالب خود قرار دهید و در صورت عدم وجود آن می توانید صفحه ای به نام ۴۰۴.php بسازید و کد زیر را در آن قرار دهید :

<?php header(“HTTP/۱.۱ ۳۰۱ Moved Permanently”); header(“Location: “.get_bloginfo(‘url’)); exit(); ?>

 

توسط کد بالا دیگر نگران صفحات ۴۰۴ سایت وردپرسی خود نباشید ؛ با استفاده از انتقال ۳۰۱ تمامی صفحات ۴۰۴ سایت به صفحه اصلی منتقل خواهد شد.

 

local_offerevent_note خرداد ۱۸, ۱۳۹۷

account_box hamed


local_offer

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *